Úvod     OOO   Poskytované služby     OOO   Fotografie     OOO   Bazár   OOO   Kontakt  

Poskytované služby

 


Montáž nábytku:

V službe je zahrnuté: zmontovanie jednotlivých dielov nábytku, poskladanie dielov do požadovanej zostavy, ukotvenie dielov do podlahy alebo stien, nainštalovanie vnútorného vybavenia nábytku, likvidácia prázdnych obalov, hrubé vyčistenie nábytku a pracoviska. V prípade kuchynského a kúpelňového nábytku je súčasťou služby aj osadenie drezu a umývadla a ich pripojenie na kanalizáciu, namontovanie a pripojenie vodovodnej batérie, pripojenie osvetlenia a spotrebičov k elektrickej inštalácii, pripojenie sporáka k plynovej inštalácii. Súčasťou služby nie je premiestnenie vývodov inštalácií, ale v prípade nutnosti zabezpečím odborníkov na vykonanie týchto prác.


Montáž sáun, záhradných domčekov a sklenníkov:

V službe je zahrnuté: montáž sáun, domčekov a sklenníkov na pripravenú plochu z materiálu, ktorý je súčasťou dodávky. Napríklad, ak je súčasťou dodávky domčeka asfaltová strešná krytina, potom súčasťou mojej práce, zahrnutej v cene montáže je aj pokládka tejto strešnej krytiny. Ak si zákazník želá inú krytinu, potom jej pokládka už nie je súčasťou služby a cena za túto prácu sa počíta zvlášť. Príprava plochy tiež nie je súčasťou mojej dodávky, ale môžem zabezpečiť pracovníkov na túto prácu. Pri domčekoch, kde cena montáže je 5000,- Sk a vyššia poskytujem bonus: bezplatné vykonanie 3-násobného vonkajšieho náteru (1x penetrácia, 2x lazúra), cena náterových hmôt nie je súčasťou bonusu.


Odstrojenie a opätovné zariadenie interiérov pri sťahovaní, maľovaní a pod.:

V službe je zahrnuté: rozobratie nábytku na ľahko manipulovateľné alebo skladné časti, odkotvenie nábytku z podlahy a stien, zvesenie záclon a závesov, poskladanie kobercov, odmontovanie stropných a nástenných svietidiel, odmontovanie políc, obrazov, násteniek, garniží a pod. zo stien, odmontovanie podlahových líšt, zabalenie predmetov pri sťahovaní a zakrytie pri maľovaní. V prípade záujmu zabezpečenie sťahovačov, maliarov, upratovačiek. Po skončení prác uvedenie interiérov do pôvodného stavu, prípadne do stavu podľa želania zákazníka. Samozrejmou súčasťou tejto služby je odstránenie drobných nedostatkov na nábytku a zariaďovacích predmetoch.


Montáž bytových doplnkov:

V službe je zahrnuté: skladanie a montáž stropných a nástenných svietidiel, montáž garníž, žalúzií a roliet, montáž zhrňovacích dverí, montáž dreveného a drevotrieskového obloženia stien a stropov, montáž podhľadov aj s inštaláciou vstavaných svietidiel, montáž zrkadiel a zrkadlových skriniek aj s pripojením osvetlenia a ďaľšie podobné práce.


Zariaďovanie interiérov predajní:

V službe je zahrnuté: spolupráca s projektantom pri príprave projektu predajne, zabezpečenie dodávateľov, vypracovanie objednávok na materiál a práce potrebné na zariadenie predajne, koordinácia dodávok a prác, kontrola kvality dodávok, manuálna práca pri zariaďovaní predajní.


Predaj výrobkov spoločnosti Kosche Holzprogramm GmbH:

Široký sortiment obkladových panelov, líšt, laminátových podláh,obkladových dosiek Coverboard®, podlahových a fasádnych systémov Kovalex®, okien a dverí